GIA Helpdesk 24 english česky

Poptávkový formulář

Wayne Helix
Certifikace systému managementu bezpečnosti dle ISO 45001:2018
HORN
FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC
Vítejte v GIA.CZ
Kompletní řešení pro vaší čerpací stanici
Vítejte v GIA.CZ
Site Sentinel NANO-JIŽ K DOSTÁNÍ !!!
zpět

FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC

FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC

Vážení obchodní partneři,
dovolte nám, abychom Vás s potěšením informovali o procesu fúze společností GIA Czech Republic s.r.o., IČ: 44796315 a společnosti PH GIA spol. s r.o. IČ: 45804222, které jsou obě od počátku roku 2014 členy nadnárodního holdingu GIA. Dnem 31.12.2014 byl Obchodním Soudem akceptován návrh fúze a zapsán do obchodního rejstříku. Obě společnosti se od 01.01.2015 slučují pod obchodním názvem GIA Czech Republic s.r.o.

Tento krok, který byl dlouhodobě připravován za podpory naší rakouské mateřské společnosti, povede k vytvoření jednotného zastoupení skupiny GIA na českém trhu plně zahrnující portfolio obou původních společností. Na českém trhu tak vznikne servisní a technologická společnost s tradicí a více jak dvacetiletými zkušenostmi obou společností, zajišťující kompletní služby pro čerpací stanice PHM, petrochemický a chemický průmysl, letectví, vnitropodnikové a fleetové systémy a automobilový průmysl.
S ohledem na odběratelské a dodavatelské vztahy obou společností bylo učiněno rozhodnutí o zachování nástupnické organizace v podobě společnosti GIA Czech Republic s.r.o., kdy společnost PH GIA spol. s r.o. bude plně zaintegrována do struktury této společnosti. Nástupnická organizace tedy s platností od 01. 01. 2015 plně přebírá veškeré závazky a pohledávky jak společnosti PH GIA spol. s.r.o. tak společnosti GIA Czech Republic s.r.o. Veškeré platné dokumenty včetně smluv uzavřených jakoukoliv ze společností přecházejí na nástupnickou společnost automaticky, v platnosti také zůstávají veškerá bankovní spojení obou původních společností.
GIA Czech Republic s.r.o. bude taktéž i nadále využívat všechny skupinou GIA doposud spravované provozovny. Pro písemnou komunikaci se společností tedy můžete využít následující adresy:
Sídlo společnosti, servisní a distribuční centrum Praha – Na Jarově 2425/4, 130 00 Praha 3
- vedení společnosti, servisní a logistické centrum pro oblast ČECHY
Obchodně technologické centrum Praha Východ – Zlonín 27, 250 64 Zlonín
- obchodní a technické oddělení pro oblast Čechy a Morava
Servisní a technologické centrum Brno – Křižíkova 70, 612 00 Brno
- servisní a logistické centrum pro oblast Morava.
V platnosti rovněž zůstávají veškeré telefonické a e-mailové kontakty, které budou v průběhu roku 2015 sjednoceny dle standardů skupiny GIA do jednotné formy. O veškerých případných změnách telefonických nebo e-mailových kontaktů Vás budeme předem informovat.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.

Copyright: gia@gia.cz

©2006-2021: GIA Czech Republic s.r.o., všechna práva vyhrazena