GIA Helpdesk 24 english česky

Poptávkový formulář

Wayne Helix
Certifikace systému managementu bezpečnosti dle ISO 45001:2018
HORN
FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC
Vítejte v GIA.CZ
Kompletní řešení pro vaší čerpací stanici
Vítejte v GIA.CZ
Site Sentinel NANO-JIŽ K DOSTÁNÍ !!!
zpět

PLASTOVÉ POTRUBNÍ ROZVODY PRO ČERPACÍ STANICE PHM

PLASTOVÉ POTRUBNÍ ROZVODY PRO ČERPACÍ STANICE PHM

OPW FlexWORKS LOOP SYSTEM™ - plastové potrubí pro čerpací stanice

OPW FlexWORKS LOOP SYSTEM™ - plastové potrubí pro čerpací stanice

OPW FlexWORKS LOOP SYSTEM™ nabízí široké spektrum dimenzí a druhů potrubí a ostatních komponentů pro použití jak ve dvouplášťovém provedení pro systémy stáčení a výdeje PHM, tak i v jednoplášťovém provedení pro systémy odvětrání a rekuperace par I. a II. stupně. Obě dvě provedení mohou být dodána jako nevodivá nebo elektricky vodivá potrubí, která minimalizují rizika elektrostatických výbojů uvnitř trubního systému (musí být ale řádně uzemněn.)
Potrubí se snadno a rychle instaluje, což podstatně zkracuje dobu montáže celé technologické části ČS při výstavbě i rekonstrukcích. Díly potrubí se spojují pomocí speciálních tvarovek, který zabezpečí rychlé a hlavně absolutně těsné spojení obou plášťů potrubí najednou. Vzniklý meziplášťový prostor je při provozu potrubí monitorován systémem detekce úniků.

Loop_Brochure_A4.pdf


Plastové potrubní rozvody KPS

Plastové potrubní  rozvody KPS

Systém KPS nabízí široké spektrum dimenzí a druhů potrubí a ostatních komponentů pro použití jak ve dvouplášťovém provedení pro systémy stáčení a výdeje PHM, tak i v jednoplášťovém provedení pro systémy odvětrání a rekuperace par I. a II. stupně. Obě dvě provedení mohou být dodána jako nevodivá nebo elektricky vodivá potrubí, která minimalizují rizika elektrostatických výbojů uvnitř trubního systému (musí být ale řádně uzemněn.)
Polyetylénové potrubí se snadno a rychle instaluje, což podstatně zkracuje dobu montáže celé technologické části ČS při výstavbě i rekonstrukcích. Díly potrubí se spojují elektrotavným svařováním pomocí speciálních tvarovek s integrovaným odporovým systémem, který zabezpečí rychlé a hlavně absolutně těsné spojení obou plášťů potrubí najednou. Vzniklý meziplášťový prostor je při provozu potrubí monitorován systémem detekce úniků.


FlexWorks - Plastové potrubní rozvody OPW pro topné oleje a generátory

FlexWorks - Plastové potrubní rozvody OPW pro topné oleje a generátory

FlexWorks - Systém je navržen jako kompaktní stavebnice pro řešení potrubních rozvodů topných olejů a systémů pro generátory. Systém obsahuje kompletní řešení včetně vlastních propojovacích kusů a připojení na závity NPT.

Fuel_Oil_broc.pdf


Copyright: gia@gia.cz

©2006-2021: GIA Czech Republic s.r.o., všechna práva vyhrazena