GIA Helpdesk 24 english česky

Poptávkový formulář

Wayne Helix
Certifikace systému managementu bezpečnosti dle ISO 45001:2018
HORN
FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC
Vítejte v GIA.CZ
Kompletní řešení pro vaší čerpací stanici
Vítejte v GIA.CZ
Site Sentinel NANO-JIŽ K DOSTÁNÍ !!!
zpět

NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHM

NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHMTECHNOLOGIE PRO ČERPACÍ STANICE, VÝSTAVBA A REKONSTRUKCE ČERPACÍCH STANIC A PRŮMYSLOVÝCH CELKŮ

NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE BAEST

NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE BAEST

Nabízíme kompletní modelovou řadu nadzemních skladovacích nádrží od společnosti BAEST doplněné o výdejní zařízení HORN, GVR nebo PIUSY dodávané naší společností. Jedná se o modelové řady COMPACT, CLASSSIC, ECONOMIC, BASIC, MIKROB, BLUE A VERTIK dodávané v objemech 0,5 až 50m3. Nádrže dodáváme včetně vystrojení, elektrorozvodů a výdejních zařízení nebo samostatné k dalším úpravám.


NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE BOS

NADZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE BOS

Nabízíme kompletní modelovou řadu nadzemních skladovacích nádrží od společnosti BOS doplněné o výdejní zařízení HORN, GVR nebo PIUSY dodávané naší společností. Jedná se o modelové řady EKONOMIK, KLASIK, SESTAVA a KOMPAKT dodávané v objemech 2,5 až 50m3. Nádrže dodáváme včetně vystrojení, elektrorozvodů a výdejních zařízení nebo samostatné k dalším úpravám.


SKLADOVACÍ NÁDRŽE PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

PETROCHEMICKÉ SKLADOVACÍ NÁDRŽE BAEST

Jako součást dodávek pro průmysl nabízíme ve spolupráci s partnery kompletní dodávky nádrží na skladování chemických a petrochemických látek v individuální provedení dle projektové dokumentace a zadání objednatele.


Copyright: gia@gia.cz

©2006-2021: GIA Czech Republic s.r.o., všechna práva vyhrazena