GIA Helpdesk 24 english česky

Poptávkový formulář

Wayne Helix
Certifikace systému managementu bezpečnosti dle ISO 45001:2018
HORN
FÚZE SPOLEČNOSTÍ PH GIA A GIA CZECH REPUBLIC
Vítejte v GIA.CZ
Kompletní řešení pro vaší čerpací stanici
Vítejte v GIA.CZ
Site Sentinel NANO-JIŽ K DOSTÁNÍ !!!
zpět

PODZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHM

PODZEMNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHMVÝSTAVBA A REKONSTRUKCE ČERPACÍCH STANIC A PRŮMYSLOVÝCH CELKŮ

SAMOSTATNÉ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHM

SAMOSTATNÉ SKLADOVACÍ NÁDRŽE PHM

Společnost PH GIA zajišťuje dodávky a zakázkovou výrobu skladovacích podzemních nádrží určených ke skladování PHM pro čerpací stanice. Nádrže jsou nabízeny v provedení jednoplášťové a dvouplášťové v typizovaném provedení od 0,1 do 250m3, s dělením komor nebo v atypickém zakázkovém provedení dle přání zákazníka. Nádrže jsou dodávány s hrdly o průměru 600 – 800 mm, opásáním, vstupní šachtou a poklopem (možné i v provedení pojezdového poklopu), s vrtáním vík a kotevními prvky.


KOMPAKTNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE - DUO

KOMPAKTNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE - DUO

Kompaktní stavebnicový systém skladování PHM DUO s integrovanou technologickou šachtou umístěnou pod výdejními stojany. Nádrže jsou dodávány v objemu 10-100m3 včetně šachet sloužících jako výdejní ostrůvek pro dva jízdní pruhy (až dva výdejní stojany). V integrované šachtě jsou umístěny kompletní potrubní rozvody (může být umístěna i stáčecí šachta). Výhodou provedení je nízká prostorová náročnost umožňující umístění čerpací stanice i v místech kde není možné umísit klasické samostatně stojící nádrže.


KOMPAKTNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE QUATRO

KOMPAKTNÍ SKLADOVACÍ NÁDRŽE QUATRO

Kompaktní stavebnicový systém skladování PHM QUATRO s integrovanou technologickou šachtou umístěnou pod výdejními stojany. Nádrže jsou dodávány v objemu 10-100m3 včetně šachet sloužících jako výdejní ostrůvek až pro čtyři výdejní stojany a stáčení. V integrované šachtě jsou umístěny kompletní potrubní rozvody (může být umístěna i stáčecí šachta). Výhodou provedení je nízká prostorová náročnost umožňující umístění čerpací stanice i v místech kde není možné umísit klasické samostatně stojící nádrže.


Copyright: gia@gia.cz

©2006-2021: GIA Czech Republic s.r.o., všechna práva vyhrazena